LOVSKO KINOLOŠKO DRUŠTVO
        GORENJSKE        



LKD Gorenjske                                                                   Članarina za leto 2020 je 10 €! Za nove člane je 12 €!
Mestni trg 29
4220 Škofja Loka
tel.: 04 512 13 63
GSM: 031 485 084
TRR: 03138 - 1000020417
BIC: SKBASI2X
davčna št.: SI12022845

FUNKCIONARJI LKD GORENJSKE – MANDAT 2020 – 2024
                                                            

IZVRŠNI ODBOR  
                                                                                                    
                                               Telefon                                     E-mail

1. Janez Nahtigal predsednik 041 397 078 janez_nahtigal@t-2.net
2. Vili Rakovec podpredsednik 031 867 653 vili.rakovec@gmail.com
3. Gregor Mlejnik tajnik 031 485 084 gregor.mlejnik@siol.net
4. Matej Močnik blagajnik 031 373 900 g99g99g99@gmail.com
5. Tomo Draksler vodja izobraževanja 040 355 898 tomo.draksler@gmail.com
6. Jože Bešter   pomočnik vodje izobraževanja 041 286 701
josko.bester@gmail.com
7. Matjaž Leban     gospodar 040 303 471 leban67@gmail.com
8. Branko Strmole
propagandist 041 774 592
strmole.branko@gmail.com
9. Matej Trojar
pomočnik gospodarja 040 519 332
moorx@ gmail.com

NADZORNI ODBOR      

1. Robert Markič predsednik 041 697 409 robert.markic@S5.net
2. Milan Hafnar član 041 576 096 milan.hafnar@gmail.com
3. Janez Kamenšek član
041 696 553 k.janez@siol.net
                                                                                                                        
DISCIPLINSKA KOMISIJA
     
1. Rajko Skube predsednik 051 653 443  skube.skube@gmail.com
2. Marko Kopavnik član 041 749 088  marko.kopaunik@gmail.com
3. Tomaž Štular član  031 820 339  tomaz.stular@gmail.com
4.
Milan Erznožnik   nadomestni predsednik
031 884 918 
milan.erznoznik@gmail.com
5.
Valentin Šinko nadomestni član
040 830 964  
6.
Janez Gartnar nadomestni član
031 405 524  janezgartnar@gmail.com
                                                         
OSTALE FUNKCIJE
       
1. Vili Rakovec praporščak 031 867 653 vili.rakovec@gmail.com
2. Jože Vester tetovirni referent 041 423 268 vester.joze@gmail.com
3. Vili Rakovec kronist 031 867 653 vili.rakovec@gmail.com
4.Klemen Stržinar pomočnik gospodarja 041 276 701klemen.strzinar@gmail.com
5.
Daniel Kirbus spletna stran
040 235 750
daniel.kirbus@siol.net

KINOLOŠKI SODNIKI

1.
Jurij Rihtaršič mednarodni sodnik
040 624 078 jure.rihtarsic@gmail.com
2.
Jože Vester mednarodni sodnik
041 423 268 vester.joze@gmail.com
3.
Zdravko Kosmač mednarodni sodnik
040 889 839      
4.
Janez Nahtigal mednarodni sodnik 041 397 078 janez_nahtigal@t-2.net
5.
Ivan Traven mednarodni sodnik 040 163 121 ivan.traven@gmail.com
6.
Primož Rautar državni sodnik
031 330 448 primoz.rauter@telemach.net
7.
Jože Markelj mednarodni sodnik
031 735 086  markelj.joze@gmail.com
8.
Alenka Pokorn mednarodni sodnik
041 594 644 

alenka@neudail.com

9.
Lorna Resman
državni sodnik
031 687 096   lresman@gmail.com


© 2012 LKD Gorenjske. Vse pravice pridržane. Oblikovanje in postavitev Daniel Kirbus.