LOVSKO KINOLOŠKO DRUŠTVO
        GORENJSKE        

Domov   LKD   Prireditve  Novice  Krvosledci  Sodniki   Legla   Pravilniki   Obrazci  Zgodovina   Galerija   KZS


Iz seminarja: "Delo po krvni sledi"

  FILM  (novi)

                                                               Pomen krvosledništva                                                            


VODNIKI  - ISKANJE ZASTRELJENE DIVJADI V LETU 2020

v LKD Gorenjske




LOVSKA DRUŽINA

Priimek in ime
naslov
telefon
Priimek in ime
naslov
telefon
Priimek in ime
naslov
telefon

1.

BEGUNJŠČICA

Fajfar Joža
Šercerjeva u. 32, 4240 Radovljica
031 563 777
Mohorč Matjaž
Vrbnje 17, 4240 Radovljica
040 859 888

2.

BLED




3.

BOHINJSKA BISTRICA
Hodnik Jože
Ob Belci 2, 4264 Boh. Bistrica
040 732 392
Pikon Boštjan
Ravne 17, 4264 Boh.Bistrica
041 737 691
Rauter Primož
Vodnikova c. 5, 4264 Boh. Bistrica
031 338 448

4.

DOBRČA



5.

DOVJE



6.

GORENJA VAS

Stržinar Klemen
Gorenje Brdo 10, 4223  Poljane
041 276 701


7.

JELOVICA

Jelovčan Janez
Sp. Lipnica 19, 4246 Kamna Gorica
031 517 800
Kajdiž Zdravko
Finžgarjeva 23, 4248 Lesce
070 865 478
Meglič Uroš
Vošče 1b, 4240 Radovljica
041 696 663
   Zupančič Uroš
   Bodešče 38, 4260 Bled
   040 906 665


8.

JESENICE

Vidic Bernard
Razgledna pot 14, 4270 Jesenice
041 939  454

Birk Bojan
Savski Rovt 21, 4270 Jesenice
031 751 730


9.

JEZERSKO




10.

JOŠT

Jaklič Janez
Bičkova 1, 4000 Kranj
041 654 594
Brenkuš Marko
Milje 16, 4212 Visoko
041 522 758
Kovič Ivan
Podrovnik 93, 4201 Zg.  Besnica
041 805 402

11.

KRANJSKA  GORA




12.

KRIŽNA GORA




13.

KROPA




14.
  KRVAVEC
   Ropret Tonček
   Velesovo 75, 4207 Cerklje/Gorenjs.
   041 711 532


15.
  MEDVODE
  Košica Jernej
   Trnovec 5, 1215 Medvode
   040 622 007


16.

NOMENJ GORJUŠE




17.

POLJANE

Grajzar Marjan
Sajovčevo nas. 9, 4208 Šenčur
041 621 420
Jesenovec Peter
Dolenčice 3, 4223 Poljane / Šk. Loko
041 728 967
Marc Anton
Dobje 20, 4223 Poljane / Šk. Loko
041 414 532

18.

SELCA

Prevc Darko
Dolenja vas 80, 4227 Selca
041 625 379

Dolenc Domen
Praprotno 22, 4227 Selca
051 221 621
Bernik Primož
Selca 23a, 4227 Selca
031 237 798

19.

SORICA

Tavčar Branko
Spodnja Sorica 33, 4229 Sorica
041 461 562



20.

SORŠKO POLJE




21.

SOVODENJ

Remic Nace
Podmiljščakova11, 1000 Ljubljana
041 268 446
Bogo Žun
Fužine 5, 4224 Gorenja vas
041 657 175

22.

STARA FUŽINA

Zadnikar Aleš
Stara fužina 258, 4265 Stara fužina
041 378 813


23.

STOL




24.

STORŽIČ

Pušavec Iztok
Tenetiše 16, 4204 Golnik
041 267 245


25.

ŠENČUR




26.

ŠKOFJA LOKA

Bevk Anton
Stara Loka 23, 4220 Škofja Loka
041 691 267
Skube Rajko
Goropeke 13, 4226 Žiri
051 653 433

27.

  TRŽIČ



28.

UDENBORŠT

Blažič Jure
Britof 28, 4000 Kranj
031 844 339
Knapič Stanislav
Predoslje 135, 4000 Kranj
031 202 639
Vogrin Jernej
Ilovka 2, 4000 Kranj
040 232 033

29.

ŽELEZNIKI

Benedičič Julij
Na Plavžu 93, 4228 Železniki
040 304 250
Gartner Janez
Podlonk 17, 4228 Železniki
031 405 524
Ahačič Blaž
Begunjska 43a, 4290 Tržič
041 824 843

30.

ŽIRI

Jereb Matija
Ravne pri Žireh 7, 4226 Žiri
041 384 483

Kavčič Aljaž
Čevljarska ul. 40, 4226 Žiri
041 754 122

31.

LPN KOZOROG




32.

TNP BLED






© 2012 LKD Gorenjske. Vse pravice pridržane. Oblikovanje in postavitev Daniel Kirbus.